HİZMETLERİMİZ

20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız, sektörde genellikle çatı ustalığı ile bilinse de, evinizin dış cephe ihtiyaçlarına uygun yan çözümleriyle de sektörün en kaliteli hizmet sunan ve titizlikle çalışan firması olmaya devam ediyor. İZMİR ÇATI USTASI olarak sağladığımız HİZMETLERİMİZ

İZMİR ÇATI USTASI HİZMETLERİMİZ

İZMİR ÇATI USTASI olarak 20 yılı aşkın süredir çatı sektörünün öncü firmasıyız. Ev ve iş yerinizin çatısını sıfırdan inşa ediyoruz. Piyasadaki en kaliteli malzemeleri tecrübeli ustalarımızın ince işçiliği sayesinde bir sanat eserine dönüştürüyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden mühendislerimiz kusursuz ve uzun ömürlü çatı hizmeti için projelerinizi yakından takip eder.

Kar, yağmur ve soğuk gibi zorlayıcı hava koşullarının yaşandığı kış aylarında ortaya çıkan çatı problemleri evinizi maddi zarara uğratabileceği gibi, sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyebilir. Bu problemin en kısa sürede çözülmesi için alanında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. İZMİR ÇATI ONARIMI hizmetimiz, mühendislerimizin ve ustalarımızın çatınızdaki problemi en kısa sürede tespit etmesiyle başlar. Problem tespitinin ardından fiyat bilgilendirilmesi ile tadilat için onayınıza başvurulur. Bilginiz dahilinde, çatınızdaki sorun en kısa sürede çözülür. Onarım işleminin ardından yaşanabilecek herhangi bir sorunda ekibimiz size destek sağlamaya devam eder.

Pergola, belirli bir sıra boyunca yanlarına direk ya da sütunlar dikilerek sarmaşık bitkilerle çevrelenmiş gölgeli yürüyüş yolu veya geçitlere verilen isimdir. İZMİR PERGOLA YAPIMI hizmeti firmamız tarafından ustalıkla sağlanan hizmetlerden biridir. Müşterilerimizin zevklerine ve tercihlerine uygun olarak üretilmiş geniş ürün yelpazemizle pergola yapımında İzmir’in öncü firmasıyız.

İZOLASYON İŞLEMİ İZMİR kaliteli ve uzun ömürlü hizmetin bir numaralı adresidir. Yaz aylarında yaşanan kavurucu sıcak, kış aylarının üşüten soğuğu bu hizmetin ardından sizin için hiçbir şey ifade etmez. Evinizi tüm hava şartlarından izole etmenizi sağlayan bu yöntem, ısınma ve serinleme için harcadığınız doğal kaynakları minimuma indirmenizi sağlayan doğa dostu bir çözümdür. Dışarıda hava durumu nasıl olursa olsun, sizin havanız yerinde olsun.

Hemen Ara
WhatsApp Destek